KÜLTÜR-SANAT

Uşak’ta 23 Nisan coşkuyla kutlayacak

UŞAK BELEDİYESİ, 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI’NIN 102. YILINI UŞAKLI ÇOCUKLAR İÇİN DÜZENLEDİĞİ BİRBİRİNDEN RENKLİ ETKİNLİKLERLE KUTLAYACAK

Uşak’ta 23 Nisan coşkuyla kutlayacak

Uşak Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 102. yılını Uşaklı çocuklar için düzenlediği birbirinden renkli etkinliklerle kutlayacak.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Uşak’ta büyük bir coşku ile kutlanacak. Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın’ın da katılacağı kutlamaların bu yılki adresi, Uşak Bir Eylül Stadı olacak. 24 Nisan Pazar günü 13.00-19.00 saatleri arasında düzenlenecek olan 23 Nisan kutlamaları, sportif faaliyetler, oyun alanı, workshop, çeşitli sahne gösterileri, atölye çalışmaları, bilim Show ve kukla gibi birbirinden özel etkinlikler gerçekleştirilecek.

Konu ile Uşak Belediyesi tarafından yapılan açıklamada; “Senin bayramın için sana özel hazırlanan etkinlikler, 24 Nisan günü şehrinde seninle beraber. Bilim Show’dan sportif faaliyetlere, çeşitli sahne gösterilerinden atölye etkinliğine pek çok aktivitenin seni bekleyeceği bu özel günde, hep birlikte çok eğleneceğiz. Tüm çocuklarımızı ve hep çocuk kalanları, bu güzel etkinliğimize bekliyoruz” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)