SPOR

Selendi’de voleybol turnuvasının şampiyonları belli oldu

SELENDİ GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ İLE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İŞ BİRLİĞİNDE DÜZENLENEN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ORTAOKULLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVALARI SONA ERDİ. TURNUVADA KIZLAR KATEGORİSİNDE FATİH ORTAOKULU, ERKEKLER KATEGORİSİNDE İSE ÜÇ EYLÜL ORTAOKULU TURNUVANIN ŞAMPİYONLARI OLDU.

Selendi’de voleybol turnuvasının şampiyonları belli oldu

Selendi Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Ortaokullar arası voleybol turnuvaları sona erdi. Turnuvada kızlar kategorisinde Fatih Ortaokulu, erkekler kategorisinde ise Üç Eylül Ortaokulu turnuvanın şampiyonları oldu.

Selendi Spor Salonu’nda iki set üzerinden tek maç eleme usulü ile devam eden 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Ortaokullar arası voleybol turnuvalarında bugün final maçları oynandı. Kızlar kategorisinde Fatih Ortaokulu, rakibi Çortak Ömer Nimet Kahraman Ortaokulu takımını 2-0 yenerek şampiyon olurken, erkekler kategorisinde ise Üç Eylül Ortaokulu rakibi Yatılı Bölge Ortaokul takımını çekişmeli geçen müsabakada 2-1 mağlup ederek şampiyon oldu. Dereceye giren takımlara kupaları ve madalyaları İlçe Kaymakamı Ali Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Ataşman ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Sait Bozer birlikte takdim etti. Turnuvalar boyunca kadına yönelik şiddete karşı farkındalık oluşturmak amacıyla pankart açılırken, her okulun öğrencileri takım arkadaşlarına destek vermek için spor salonunu doldurdu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)