GÜNCEL

Kendisinden ayrılmak isteyen kadını bıçaklayan saldırgan teslim oldu

DENİZLİ’NİN ÇİVRİL İLÇESİNDE DÜN ÇOCUKLARINI 23 NİSAN KUTLAMALARINA GÖTÜREN KADIN, BİR DÖNEM GÖNÜL İLİŞKİSİ YAŞADIĞI VE AYRILMAK İSTEDİĞİ KİŞİ TARAFINDAN 5 BIÇAK DARBESİYLE AĞIR YARALANDI. KAYIPLARA KARIŞAN ŞAHIS JANDARMAYA TESLİM OLDU.

Kendisinden ayrılmak isteyen kadını bıçaklayan saldırgan teslim oldu

Denizli’nin Çivril ilçesinde dün çocuklarını 23 Nisan kutlamalarına götüren kadını 5 yerinden bıçaklayarak yaralayan şüpheli, jandarmaya teslim oldu.

Olay, Çivril ilçe merkezinde bulunan Emircik Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; dün öğle saatlerinde 23 Nisan kutlamalarını izlemeleri için çocuklarını mahalledeki bayram meydanına götüren Nejla A., burada bir dönem gönül ilişkisi yaşadığı iddia edilen ve ayrılmak istediği Alpaslan Z. ile karşılaştı. Ayrılma talebini kabul etmeyen Alpaslan Z. ile Nejla A. arasında başlayan sözlü tartışma bir anda yerini kavgaya bıraktı. Nejla A’yı sırt bölgesinden 1’i derin olmak üzere toplam 5 kez bıçak darbesiyle yaralayan ve kavgayı ayırmaya çalışan Ali Ö.’yü de bacağından bıçakla yaralayan Alpaslan Z., bugün jandarmaya teslim oldu.

Yaralı anne, ileri derece tetkiklerinin yapılması için Denizli Devlet Hastanesi’nde tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)