GÜNCEL

Enerya’nın yüksek faturasına isyan eden vatandaşı, polis sakinleştirdi

TÜRKİYE’DE DOĞALGAZ FİYATLARININ EN YÜKSEK UYGULANDIĞI İLLERİN BAŞINDA GELEN AYDIN’DA DOĞALGAZ DAĞITIM FİRMASI ENERYA’DA KAVGA VE GÜRÜLTÜ EKSİK OLMAZ HALE GELDİ. NİSAN AYINA GİRİLMESİNE RAĞMEN AYDIN’DA ENERYA TARAFINDAN İKAMETLERE 2 BİN TL’NİN ÜZERİNDE DOĞALGAZ FATURASI KESİLDİĞİ BELİRTİLDİ.

Enerya’nın yüksek faturasına isyan eden vatandaşı, polis sakinleştirdi

Türkiye’de doğalgaz fiyatlarının en yüksek uygulandığı illerin başında gelen Aydın’da Doğalgaz Dağıtım Firması Enerya’da kavga ve gürültü eksik olmaz hale geldi. Nisan ayına girilmesine rağmen Aydın’da Enerya tarafından ikametlere 2 bin TL’nin üzerinde doğalgaz faturası kesildiği belirtildi.

Faturayı alan Enerya’ya koşuyor

Bugün öğlen saatlerinde bir kişi evine gelen 2 bin TL’nin üzerindeki doğalgaz faturasını alınca Enerya’nın Adnan Menderes Mahallesi’ndeki merkezine gelerek isyan etti. Enerya’nın Aydın’da fahiş fiyat uyguladığını ileri süren pek çok kişi fiyatlara isyan ederken firmanın Adnan Menderes Mahallesi’ndeki merkezinde yaşanan tartışma üzerine bölgeye polis ekipleri çağrıldı.

Enerya’nın merkezine gelen polis ekipleri, bir ikamet için 2 bin TL’nin üzerinde fatura ile karşılaştığı için fahiş fiyat uygulandığını iddia ederek faturaya isyan eden vatandaşı sakinleştirmeye çalıştı. Taraflar birbirinden şikayetçi olmayınca polis ekipleri normale döndü.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)