ASAYİŞ

Efeler Adile Naşit Sokak’taki çalışmalarda sona yaklaşıldı

EFELER BELEDİYE BAŞKANI MEHMET FATİH ATAY, İLÇENİN MODERN BİR GÖRÜNÜME SAHİP OLABİLMESİ İÇİN DE ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

Efeler Adile Naşit Sokak’taki çalışmalarda sona yaklaşıldı

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, ilçenin modern bir görünüme sahip olabilmesi için de çalışmalarına devam ediyor.

Başkan Atay’ın geçtiğimiz yıl hizmete açtığı Hasanefendi-Ramazanpaşa Mahallesi’ndeki Münir Özkul Sokak’ın açılış töreninde söz verdiği Adile Naşit Sokak’ın yapımında sona gelindi. Münir Özkul Sokak’ın bir alt sokağı olan 1919 Sokak, yapılan yenileme çalışmalarının ardından daha modern bir görünüme kavuşacak.

Çalışmalarını sürdüre Başkan Atay sokaktaki çalışmaların çok hızlı bir şekilde tamamlanacağını ifade ederek, parke taşı döşeme çalışmalarının tamamlandığını ve sokak girişine de iki adet süs havuzu yapıldığını söyledi. Yenilenen ışıklandırma çalışmaları ile de, sokağın ışıl ışıl, modern bir görünüme sahip olacağını ifade eden Başkan Mehmet Fatih Atay, yenileme çalışmalarının işyerlerine zarar vermeden ve esnafı mağdur etmeden yapıldığını belirtti.

Usta sanatçı Adile Naşit’in adını Efeler’de yaşatacak olan sokakta yıllardır esnaflık yapan vatandaşlar, Efeler Belediyesi’nin çalışmalarından çok memnun olduklarını ifade ederek Başkan Mehmet Fatih Atay’a ve emeği geçenlere teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)