GÜNCEL

Bolvadin’de huzur ve asayiş için gece devriyeleri arttırıldı

AFYONKARAHİSAR’IN BOLVADİN İLÇESİNDE POLİS EKİPLERİ MAHALLE VE ÇARŞI BEKÇİLERİ İLE GECELERİ DE İLÇENİN HUZUR VE GÜVENLİĞİNİN SAĞLANMASI İÇİN YOĞUN BİR MESAİ HARCARKEN, EKİPLER İLÇEDE ÖZELLİKLE GECELERİ DEVRİYELERİ ARTTIRDI.

Bolvadin’de huzur ve asayiş için gece devriyeleri arttırıldı

Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde polis ekipleri mahalle ve çarşı bekçileri ile geceleri de ilçenin huzur ve güvenliğinin sağlanması için yoğun bir mesai harcarken, ekipler ilçede özellikle geceleri devriyeleri arttırdı.

Bolvadin’de geceleri sokak sokak, cadde cadde devriye gezen mahalle ve çarşı bekçileri ile polis ekipleri yaşanabilecek olumsuz olaylara karşı etkin bir mücadele sergiliyor. Halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması, çarşı ve mahallelerin kontrol altına alınması amacıyla görev yapan mahalle ve çarşı bekçileri ile polis ekipleri ile gece sabaha kadar sokak sokak, cadde cadde devriye gezerek yaşanabilecek olumsuz olaylara karşı etkin bir mücadele yürütüyor. Bolvadin İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan bekçiler ve polisler sokaklarda otomobilleri, camileri, okulları, apartmanları, kabristanlıkları, parkları ve hemen her yeri gezerek huzur ve asayişin sağlanması için sürekli devriye geziyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)