ASAYİŞ

ASKİ araç filosunu genişletti

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (ASKİ) DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN BİR ADET KOMBİNE KANAL AÇMA VE TEMİZLEME ARACI, ÜÇ ADET İZOLASYONLU SIZDIRMAZ ÖZELLİKTE ATIK ÇAMURU TAŞIMA DAMPERLİ DORSE İLE BİR ADET DE ÇEKİCİ SATIN ALARAK ARAÇ FİLOSUNU GENİŞLETTİ.

ASKİ araç filosunu genişletti

Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ASKİ) daha iyi hizmet verebilmek için bir adet kombine kanal açma ve temizleme aracı, üç adet izolasyonlu sızdırmaz özellikte atık çamuru taşıma damperli dorse ile bir adet de çekici satın alarak araç filosunu genişletti.

Alınan kombine kanal temizleme ve açma aracı ile kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarının yanı sıra atık su terfi merkezlerinin temizlenmesi ve bakımı yapılacak. İzolasyonlu sızdırmaz dorseler ile atık su arıtma tesislerinde oluşan çamurun bertaraf tesislerine taşınması sağlanacak. ASKİ tarafından toplamda yaklaşık 7 milyon liralık yatırıma mal olan bir adet kombine kanal açma ve temizleme aracı, üç adet damperli dorse ile bir adet de çekici satın alındı. Vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için satın alınan araçlar kullanılmaya başlandı.

Yatırım yapmaya devam edeceklerinin altını çizen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, yeni araçların hayırlı olmasını diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)