GÜNCEL

5 gün sonra cesedi bulundu

MUĞLA’NIN BODRUM İLÇESİNDE DENİZ KENARINDA İNŞAAT İŞÇİLERİ TARAFINDAN BİR ERKEK CESEDİ BULUNDU.

5 gün sonra cesedi bulundu

Muğla’nın Bodrum ilçesinde deniz kenarında inşaat işçileri tarafından bir erkek cesedi bulundu. Cesedin, 5 gün önce denize açıldıktan sonra bir daha geri gelmeyen amatör balıkçı Erol Şimşek’e ait olduğu teşhis edildi.

Edinilen bilgiye göre bu sabah Gündoğan Küçükbük Mahallesi’nde bulunan bir şantiyede çalışan işçiler, deniz kıyısında hareketsiz şekilde yatan birini fark etti. İhbar üzerine olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ekiplerin yaptığı incelemede vatandaşın yaşamını yitirdiği tespit edildi. Bodrum Devlet Hastanesi morguna getirilen cenazenin, 5 gün önce sandalı ile denize açılan amatör balıkçı Erol Şimşek’e ait olabileceği düşünülerek, Şimşek’in oğlu ve yakınları hastaneye çağrıldı. Cesedin Erol Şimşek’e ait olduğunu teşhis eden oğlu ve arkadaşı gözyaşlarına boğuldu. Cenazenin bozulmaya başladığı ve deniz canlılarının yüz kısmına zarar verdiği öğrenildi.

Erol Şimşek’in cenazesi kesin kimlik tespiti, ölüm sebebi ve zamanının tespit belirlenebilmesi için Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)